Práce jako zábava.

Začněte s plněním všech svých tajných přání! Zažijte konečně jaké to je vydělávat víc, než stačíte utrácet.

Udělejte první krok »

Poprvé živě před webkamerou

První vysílání

Velký zážitek a nové zkušenosti

Snadno jste se registrovala jako modelka na livechatu, vše je připraveno a vy se chystáte na první živé vysílání. Nervozita je v takovém případě zcela přirozená. Bude chvilku trvat, než získáte jistotu. Ve vašich začátcích rozhodně nemusíte mít strach z nezájmu diváků. O nejnovější ženy na livechatu je vždy zájem, Bongacams dokonce umožňuje vyfiltrovat si pouze poslední registrované modelky (v promotion period). 

První kontakt s diváky pro vás bude velkým zážitkem a úplně novou zkušeností. Rychle zjistíte, že většina z nich se dokáže chovat až překvapivě slušně. Budou vám posílat komplimenty, budou se chtít seznámit. Komunikace přes chat vás musí bavit, protože právě zasílání zpráv a škádlení na diváky dokonale funguje.

Bylo to, jak kdybych najednou měla víc nadržených kluků. Každý si chtěl povídat a bavit se. 

Camgirl Monča
Modelka poprvé před webkamerou

Premiérové vysílání si naplánujte tak, abyste na něj měla dostatek času. Určitě nemusíte hned poprvé před webkamerou strávit celý den, nicméně čím rychleji se tzv. otrkáte, tím lépe pro vás a vaše výdělky. Na livechatu musíte strávit čas a nabrat zkušenosti. Jedině tak se pro vás může stát zdrojem nadprůměrného příjmu i zábavou.

Poctivá příprava na první vysílání je spojena také s tvorbou scénáře. V začátcích se ho nebojte často měnit a pilovat. Pravdou je, že první chaty s diváky pro vás budou experimentem. Během něho budete zjišťovat, co ve vašem případě na muže nejlépe funguje. Můžete zkoušet různé převleky, neváhejte se pouštět do rozdílných rolí. Časem sama přijdete na to, co vám přináší největší zájem platících diváků.

Populární kategorie a role

Zkušené camgirls se stylizují do nejsledovanějších kategorií a oblíbených rolí. Případně si vybírají kategorie, kde je menší konkurence. Touhy diváků livechatu podléhají různým trendům. Když je poznáte a přizpůsobíte se jim, zvýšíte tím vaše šance na celkový příjem z vystupování před webkamerou.

Jaké typy holek a jaké kategorie jsou aktuálně populární? Dlouhodobě mají největší sledovanost blondýnky, brunetky, prsatky a mladé dívky ve věku od 18 do 20 let. Pokud ani do jedné z těchto kategorií nezapadáte, vůbec to nevadí. V těsném závěsu jsou baculky, ženy v uniformách a zralé samičky. Fantazie diváků livechatu jsou opravdu pestré.

Mezi mírně kontroverznější kategorie patří dominy, BDSM praktiky, velmi obézní samičky a také ženy nosící muslimský šátek. Při výběru modelky často funguje pravidlo, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Muži hledají to, co nemají doma.

Z módy asi nikdy nevyleze holka, která vypadá na pohled jako úplná mrcha. Tetování, piercing, černé vlasy a rudá pusa. 

Camgirl Monča

Při práci na livechatu je důležité sledovat trendy, promované kategorie a doporučení samotného provozovatele. Populární erotický chat Bongacams.com s největší základnou uživatelů rozděluje modelky do několika základních kategorií, přičemž jedna žena může být zařazena rovnou do několika z nich. Brunetka vyššího věku s velkým poprsím se tak zařadí mezi brunetky, prsatky a zralé ženy.

Úspěšné dívky Bongacams.com sám doporučuje na základě hodnocení na prvních místech hlavní strany, což je velká odměna a propagace. Stejně tak vám zajistí pozornost, když se vypracujete mezi nejlepší camgirls. Odvádět práci před webkamerou svědomitě a kvalitně dle požadavků diváka se tak jednoznačně vyplatí. 

Vyvarujte se těmto chybám

Zjistěte, proč se vám na livechatu nedaří

Chybami se člověk učí, ale některým je v případě livechatu lepší předcházet. Mají dopad na to, jak vás diváci vnímají. Vy se pak pouze divíte tomu, proč divně reagují, opouští váš chat a nedají vám vydělat tak, jak tomu dělají u jiných camgirls. Zde je seznam 5 nejčastějších chyb, které nejen jako začínající modelka na erotickém chatu můžete udělat

1. Nevěnujete se zákazníkům

Ztrácíte pozornost, jen tak ležíte před kamerou, usínáte, případně si hrajete s mobilem a čekáte, že vám zákazník zcela sám skočí do soukromé show. Pokud jste unavená, raději vůbec nevysílejte. Do chatu musíte dávat energii a být ve střehu, využít každé příležitosti. Koukat na znuděnou holku zákazníky opravdu nebaví. Reagujte na všechny zprávy a dotazy z chatu, snažte se být proaktivní. Modelky, které vydělávají nejvíc peněz, mají chaty skoro jak divadelní vystoupení.

2. Kašlete na upravený vzhled

Modelkou na erotickém chatu může být prakticky každá žena bez ohledu na míry a věk. Podmínkou je pouze to, že o sebe musí pečovat. Musíte být upravená a na vysílání připravená. S rozvrkočeným čírem na hlavě a tričkem od gulášovky parádu neuděláte. Nezapomínejte také na fakt, že HD kamera prozradí i menší nedostatky. Používejte líčení a kvalitní make-up. Klidně mnohem výraznější než v běžném životě. 

3. Nepracujete s časem

Úspěšné působení na livechatu je o plánování času. V první řadě je nutné vědět, že na chat chodí muži z celého světa. Respektive tedy ze zemí, které ve svém profilu povolíte. V těcho zemích může být úplně jiné časové pásmo. Když budete online v čase, kdy má většina potenciálních zákazníků 5 hodin ráno, nebude mít diváky. Pracujte s časem, vše dopředu plánujte a na chat nechoďte pouze na pár minut.

4. Ukazujete příliš mnoho

Nemají diváci zájem o soukromou show? Reagují zvláštně? Možná ukazujete příliš mnoho. Strategie, jak nalákat na soukromou show, jsou o zkušenostech. Když se až příliš odhalíte, uspokojíte touhy diváka bez toho, aby vám zaplatil. Stejně tak můžete odhalovat až příliš ze svého soukromí. Za každé situace byste měla zůstat tajemnou milenkou z internetu, která nesdílí osobní věci a problémy.

Dělala jsem tu chybu, že jsem až moc řešila, jak dlouho trvá soukromá show. Když jsem všemu dala přirozený průběh, začala jsem dostávat mnohem lepší hodnocení.

Camgirl Monča

5. Váš přenos je nekvalitní

Kvalitu obrazu a zvuku si musíte hlídat. Část za vás obstará technika, ostatní si však musíte zkontrolovat vy sama. V místnosti, kde natáčíte, by nemělo nic hučet. Na chat si zajistěte pořádné osvětlení, díky kterému divák vše uvidí. Sexuální vzrušení je v případě erotického chatu založeno především na zrakový podnětech. Syté barvy a živý obraz vám hrají do karet.

Všechny výše zmíněný chyby snižují příjmy z livechatu a komplikují vám práci. Při troše snahy není těžké se jim vyhnout. Existuje celá řada dalších přešlapů, kterých se můžete dopustit, nicméně tyto jsou zcela zásadní.

Jak nalákat na soukromou show?

Ověřené a funkční strategie camgirls

Modelka ve free chatu na livechatu

Soukromá show je váš hlavní zdroj peněz, váš produkt, za kterým se zákaznici budou vracet. Jak ale přesvědčit diváka, aby si soukromou show zaplatil? Existuje několik ověřených a funkčních strategií, kterých se můžete držet.

Malá ochutnávka

V živém chatu zdarma můžete divákům ukázat malou ochutnávku toho, co je čeká v soukromé show. Zcela „omylem“ ukážete bradavku, šaty vám při tanci odkryjí na pár sekund rozkrok. Neváhejte lákat přiblíženými záběry, letmým pohlazením pod spodním prádlem, zakrýváním nahoty poloprůhlednými částmi oděvu a dlaněmi. Nastavte zrcadlo v místnosti, aby ukazovalo váš zadeček. Taková škádlení diváka rozparádí. Mix zvědavosti a nadrženosti ho pak přesvědčí o tom, že se mu investice do soukromé show vyplatí.

Opakování výhod

Nikdy diváky nepřemlouvejte a nedoprošujte se toho, aby si některý z nich soukromou show zaplatil. Budete působit zoufale. Mnohem lepší strategií je čas od času opakovat výhody a popisovat zážitky, které v soukromé show na muže čekají. Do chatu můžete zmínit, že máte chuť se dnes opravdu odvázat. Někdy vám nahraje samotný divák, který v chatu poprosí, ať mu něco konkrétního ukážete. Vy na to musíte reagovat výzvou ke vstupu do soukromé show. Využívání těchto příležitostí v praxi skvěle funguje.

Mámtakový taneček, který na chlapy dokonale funguje. Když chciněkoho dostat do soukromé show, stačí pustit vhodnou písničku amám uloveno.

Camgirl Monča

Dráždivé rekvizity

Leží vám na posteli sbírka vibrátorů? Chcete se pochlubit novými kalhotkami? Skvěle, přesně takové rekvizity rozdmýchávají erotické fantazie. Nemusíte je ani držet v ruce, úplně stačí, když budou v záběru. Některé zkušenější camgirls mají v místnosti různá hopsadla a sexuální stroje. 

Nikdy nezapomínejte na to, že dostat zákazníka na soukromou show je váš cíl. Naopak není cílem uměle prodlužovat délku show. Nabídněte muži v soukromí to, co chce. Jedině tak bude spokojený a bude se vracet. Rozhodně nemá cenu ho zdržet o několik minut déle a zbytečně ho naštvat.

Musíte mít pravidelné diváky

Vybudujte si fanklub!

Po prvních živých chatech zjistíte, že někteří diváci se k vám do chatu vrací. Zaujala jste je a oni se stali fanoušky, případně si vás přidali do oblíbených holek. Je to skvělá zpráva, protože vybudovat si fanklub pravidelných diváků je stavebním kamenem vašeho dlouhodobého úspěchu. A věřte, že získat úplně nového diváka je těžší než si hýčkat komunitu věrných obdivovatelů.

Na Bongacams se uživatel může stát fanouškem libovolné camgirl. Díky tomu má přístup k prémiovému obsahu, má exkluzivní pozornost na chatu, má možnost odesílat levněji soukromé zprávy a čerpá další bonusy, které jiní uživatelé nemají. Pro vás to znamená vyšší příjem peněz a hlavně jistotu, že o vás vždy bude mít někdo zájem.

Jak si získat co největší množství fanoušků na livechatu? Neustále přicházejte s něčím novým a vysílejte pravidelně. Musíte být divákům sympatická, vzrušovat je a probudit v nich pocit, že jim pokaždé můžete nabídnout čerstvé zážitky. Budete kvůli tomu muset investovat do vybavení, spodního prádla a dalších pomůcek, ale vyplatí se to. Investujte do chatu s rozmyslem a zpětná vazba komunity fanoušků bude úžasná.

Udělá mi radost, když si některý z fanoušků všimne, že jsem si pořídila například nový korzet. Muži si všímají a na livechatu ocení i maličkosti.

Camgirl Monča

Velkým lákadlem je pro fanoušky prémiový obsah. Vytvářejte tématické sety pikantních fotografií, později neváhejte investovat do lepšího fotografa aktů. Prakticky každá lepší camgirl zásobuje fanoušky novými snímky a záběry. Jste umělkyně a erotická fantazie velkého množství mužů. Musíte být vidět, musíte umět pracovat se vzrušením. 

Váš fanklub může neustále růst a vydělávání peněz na erotickém chatu se tak pro vás bude stávat jednodušší. Vybudovat si jméno může trvat i několik měsíců. Odměnou jsou rostoucí příjmy. Oblíbené camgirls s více fanoušky si vydělají klidně přes 100 tisíc korun měsíčně. Vy se k nim můžete přidat, pokud vám nebude chybět odvaha a odhodlání na sobě pracovat.

publish