Práce jako zábava.

Začněte s plněním všech svých tajných přání! Zažijte konečně jaké to je vydělávat víc, než stačíte utrácet.

Udělejte první krok »

Co vědět, než to rozjedete

Know-how jak se připravit na první livechat

Štěstí přeje připraveným

Každá nová camgirl by před samotnou registrací měla získat know-how jak na livechatu úspěšně účinkovat. K tom slouží encyklopedie znalostí JasminWiki, kterou lze brát jako základní učebnici pro začínající modelky a povinnou četbu pro ty, kdo na livechatu chtějí opravdu uspět. Informace zde jsou členěny do následujících kapitol:

Bez těchto znalostí pro vás livechat může být docela frustrující zkušeností, takže podcenit přípravu na první chat je obrovská škoda! Chcete-li při práci na livechatu uspět, musíte myslet také na detaily a celkovou atraktivitu vašeho přenosu směrem k divákům. Technické požadavky jsou jedna věc, druhou je umělecký zážitek z vašeho vystupování. Konkurence není nejmenší a vy se musíte na každé vysílání připravit.

Počet fanoušků a pravidelných diváků záleží na tom, zda-li se jim líbí to, co vidí a slyší. Důležitou volbou je prostředí, ze kterého vysíláte. Vaše kulisy by neměly být rušivé. Zároveň je nutné uvědomit si, že dokreslují celou atmosféru. Natáčení někde v kůlničce na dříví vám na sex-appealu rozhodně nepřidá. Raději účinkujte na livechatu z vaší ložnice. Prostředí by mělo být elegantní a jednoduché. Vystačíte si s bílou stěnou, velkou postelí, pár polštáři a luxusním povlečením. Ze záběru kamery odstraňte veškerý nepořádek a osobní věci. Nic takového se pro erotický chat nehodí. Při zařizování celé scény se můžete inspirovat oblíbenými camgirls. Ty již přesně ví, jak by měla místnost pro natáčení vypadat. Praktickou součástí výbavy je například velké zrcadlo.

Při ruce byste měla mít potřebné rekvizity pro show. Může se jednat o různé kousky erotického spodního prádla, masážní olejíček, sbírku hraček pro dospělé či předměty dotvářející vzrušující image. Už jen takové lízátko či rtěnka je věc, se kterou si můžete před kamerou hrát. A věřte, že některé diváky tím dokonale vzrušíte a připravíte na soukromou show.

Před první show jsem byla nervózní jak blázen. Pak se vše uklidnilo a já zjistila, že je to pro mě docela přirozená věc.

Camgirl Monča

Na chatu se vám bude mnohem lépe vystupovat, když si připravíte seznam vhodné hudby. Hudební podklad je velmi důležitý. Před kamerou vás roztancuje, některé diváky udrží při sledování vašeho chatu. Poslouchejte klidně hudbu, kterou máte nejraději. Hudba by měla mít energii. Když si vyberete taneční mix, nebudete mít problém zůstat v pohybu.

Častým problémem bývá osvětlení. Stíny a tmavé záběry jsou na erotickém chatu nežádoucí. Zkušenější camgirls používají 2 samostatné reflektory, vy si v začátcích vystačíte s dostatečně výkonnou lampou resp. dvěma a jejich správným nastavením. Cílem je dosáhnout rovnoměrného osvětlení, vaše tělo by nemělo být přesvícené. Zdroj světla musí dosáhnout na celou scénu. 

Že nevíte, co bude před kamerou a během soukromé show dělat? Je úplně běžné připravit si bodový scénář. Můžete se na něj obrátit vždy, kdy vám dojdou nápady. Díky scénáři můžete pracovat s napětím diváků.

Jak si hlídat soukromí?

Nikdo nemusí nic vědět

Live chat modelka

Úroveň ochrany soukromí by mělo být jedním z hlavních kritérií, podle kterého si budete platformu pro vaše živé vysílání vybírat. Livechat Bongacams soukromí vystupujících modelek bedlivě střeží. V nastavení je možné zakázat určité země, pro diváky z České republiky a Slovenska může být váš chat zcela blokován. Nikdo z vašeho okolí se tak nedozví, že jste modelkou na erotickém chatu. Vaše pravá identita není nikde zveřejněna. Vystupujete pod přezdívkou - uměleckým jménem.

Samotný livechat na vás nic neřekne, nicméně to neznamená, že vy nemusíte držet jazyk za zuby. Pokud si skutečně chcete soukromí hlídat, nesdělujte informace o práci na erotickém chatu ani nejlepší kamarádce. Věřte, že vaše výdělky vám může nejbližší okolí začít závidět. Když si vše necháte pro sebe, máte jistotu, že vás lidé nebudou řešit.

Soukromí je u mě na prvním místě. Pohlídejte si, ať nejsou v záběru třeba rodiné fotky. Pro natáčení nepoužívám ani oblíbené oblečení. Odděluji práci od osobního života.

Camgirl Monča

Opatrnost je na místě také při samotném vysílání živého chatu. Nesdělujte divákům příliš osobní informace a v prostoru, kde natáčíte, mějte vždy dostatek soukromí. Pokud máte spolubydlící, je vhodné mít zamčené dveře. Jedině to je garancí, že vám do místnosti nevběhne znenadání někdo jiný. Pokud je vám vidět do oken, vhodným doporučením jsou žaluzie nebo závěs. Soukromá show je soukromá show.

Musíte rozumět počítačům?

Přenos živého obrazu v reálném čase směrem k velkému počtu díváků z různých zemí je technicky velmi náročný, ale to není váš problém. Vám totiž stačí nainstalovat si jednoduchý program JasminCam a zapnout webkameru na počítači s připojením k rychlému internetu. Vše ostatní je na provozovateli. To on poskytuje program a celé rozhraní, díky kterému livechat bude fungovat i u vás doma.

Úvodní nastavení je velmi jednoduché a zvládnete ho i tehdy, kdy se v počítačích a technologiích absolutně nevyznáte. Vše zprovoznit není o nic složitější než si například založit profil na Facebooku. 

Já počítačům vůbec nerozumím, ale i tak jsem vše zvládla během chvilky. A to bylo před pár lety, kdy byla registrace ještě o něco složitější.

Camgirl Monča

Technické požadavky na livechatovací program splňují v dnešní době i levnější notebooky, nemusíte tak investovat do drahého vybavení. Rozhodně však nešetřete na rychlém internetu a kvalitní webkameře s HD rozlišením. Integrovanou kameru přímo v počítači používejte jen do doby než si vyděláte na lepší. Kvalitní značková kamerka se dá pořídit od 2000 Kč. To je zanedbatelná investice vzhledem k tomu, že kamera hraje hlavní roli v tom, jak kvalitní bude chat pro vaše diváky. Profi kamery s dálkovým ovládáním, přiblížením, automatickým ostřením a mikrofonem pro přenos zvuku bez šumu stojí i 20 tis. a měla by to být vaše investice prvních vydělných peněz z livechatu. Kvalita vaší show s takovou kamerou řádově vzroste, diváci chtějí vidět ostré záběry, detaily a vaše tělo z různých úhlů. Stejně i váš komfort práce s takovou kamerou.

Pak už jen stačí zapnout program společně s webkamerou a vysíláte. Přímo z vašeho domova bez dalších starostí! Pokud byste přeci jen narazila na nějaké komplikace, kvalitnější livechaty vám poradí s nastavením. Na chatu Bongacams.com je k dispozici nonstop technická podpora, která vám s radostí pomůže překonat všechny možné problémy. Nemusíte být technický geek, abyste sama zvládla livechat zprovoznit.

Sledujte oblíbené camgirls

Brigáda modelky na livechatu

Neváhejte se předem inspirovat

Někdy ani podrobné představení livechatu a jeho základních principů nestačí k tomu, abyste si dokázala přesně představit, jak to při chatování s muži funguje. Než začnete sama vysílat, je skvělým nápadem věnovat čas sledování camgirls v akci. Berte to jako nultou lekci vašeho chatování.

Na livechatu vystupuje v jednu chvíli velké množství žen, které se snaží získat pozornost návštěvníků. Zkuste se vžít do role muže a zapamatujte si, co vás při výběru modelky na chatu zaujalo. Byla to její úvodní fotka? Nebo vybíráte podle kategorie? Vše je velmi individuální, ale určitými postupy a tipy se můžete od zkušenějších camgirls rozhodně inspirovat.

Nejvíc se mi osvědčila hodně barevné fotografie a image slušné holky. Mezi nahatýma holkama jsem dobře vykoukla. Každému ale funguje něco jiného.

Camgirl Monča

Při sledování žen na webkameře si všímejte toho, jak se hýbají, co nosí na sobě, jak mají nastavenou scénu, jakým způsobem komunikují s diváky. Důležité je prokouknout flirtovací strategie, kterými lákají na soukromou show. Právě schopnost získat platícího diváka rozhoduje o tom, kolik si na livechatu vyděláte peněz.

Po chvilce sledování camgirls poznáte populární kategorie a role, do kterých se ženy stylizují. Dokonce i erotický chat podléhá módním trendům, kterých můžete využít. Plusové body vám získá také smysl pro humor a hravost. Vystupující nosí různé kostýmy, mají extravagantní líčení a celkově se nebojí vyniknout. Na Vánoce můžete tancovat do vánočních koled s čepicí Santa Clause, v létě zase nasadit titěrné plavky, sexy brýle a třeba větrák. Buďte kreativní jako úspěšné camgirls. Když se vám podaří odlišit, máte velkou výhodu. Některé mužské diváky přitahuje cudnost a vzhled dívky od vedle, jiné zase ohromí dominantní šéfky v minisukni.

publish