Přidejte se.

Zaregistrujte se přímo na největší livechat na světě. Denně přes 1 mil. diváků, peníze v dolarech, na účtě 2x měsíčně.

Udělejte první krok »

Registrace nové modelky na livechat

Jeden klik, který umí změnit život

Před samotnou registrací na livechat doporučujeme získat know-how na JasminWiki a zaregistrovat se až po pečlivém přečtení. Získáte tak povědomí o této práci a předejte případné frustraci z nezdaru.

Registrace probíhá přes online formulář v několika málo krocích. Předem si připravte sken nebo fotografii vaší občanky (obě strany) a foto svého obličeje zároveň s občankou podle vzoru na obrázku. Obrázky musí být ostré v požadovaném rozlišení minimálně 500 x 500 bodů, ve formátech JPG, GIF, PNG, BMP a maximální datové velikosti 15 Mb.

Odeslané dokumenty budou do 24 hodin zkontrolovány a poté dostanete email s potvrzením o zřízení svého účtu nebo s žádostí o doplnění.

K účtu se pak můžete přihlásit na modelcenter.jasmin.com a začít s objevováním a nastavováním svého profilu a chatovacího programu Bongacams Cam. Začněte nahrátím svých sexy fotek a vyplněním svůdných informací o sobě. Dále v účtu zatrhněte co vše jste ochotna v privátních show předvádět (můžete kdykoliv měnit) a nezapomeňte zvolit státy (až 3), ve kterých se nebudete zobrazovat.

Každá nová modelka musí úvodní dobu pobýt v tzv. Promotion period, kdy se má seznámit s novým prostředím, "otrkat se" a získat zkušenosti. Konkrétně je to 12 hodin ve free chatu nebo 4,5 hod v privátním chatu (soukromá show). Zbývající čas této "zkušební doby" vidíte na počítadle po přihlášení ve svém účtu. Cena show je během tohoto období nastavena na $ 0,98 a nelze ji měnit. Až po uplynutí této doby můžete cenu své show nastavit od $ 0,98 do $ 4,99.

Řešení potíží a problémů, které vás mohou na livechatu potkat, najdete na JasminWiki nebo můžete kdykoliv kontaktovat oficiální podporu.

publish