Práce jako zábava.

Začněte s plněním všech svých tajných přání! Zažijte konečně jaké to je vydělávat víc, než stačíte utrácet.

Udělejte první krok »

Úspěch je především v hlavě

Co na to řekne partner?

Práce na erotickém live chatu

Vztahy umít být velmi komplikované. Práce v erotice je stále tabu a pro ženu je často složité skloubit osobní život s povoláním, které je spojeno se svlékáním a kontaktem s jinými muži. Na jednu stranu se není čemu divit. Pro většinu partnerů je nepředstavitelné, že se jejich partnerka věnuje jiným samečkům. Pouze velmi malé procento z nich práci v erotice toleruje.

Erotický chat je však úplně jiný případ. Vystupujete před webkamerou přes internet, jste anonymní, komunikujete s cizinci a nehrozí vám žádné riziko spojené s osobním kontaktem. Stejně tak je velmi malá šance na to, že si k některému z nich vybudujete hlubší citové pouto.

Když se vám podaří vše vysvětlit partnerovi a uklidnit ho, nemusíte mít obavy z toho, že by vaše práce vztah narušila. Pochopitelně záleží na tom, jak moc pevné je vaše pouto, avšak dle různých průzkumů mezi camgirls nemají jejich partneři po čase problém livechat tolerovat. Někdy pochopitelně žárlí, ale za žárlivostí spíše stojí fakt, že žena věnuje čas práci. 

Máte-li obavy z toho, co na vaše rozhodnutí řekne partner, neváhejte s ním vše předem konzultovat. Spadne vám kámen ze srdce a uvidíte, na čem jste. Když natáčíte ze společné domácnosti, je navíc velmi složité a frustrující vše skrývat. Upřímnost je tedy rozhodně na místě.

Ten můj vše pochopil. Pouze má zákaz chodit do místnosti, když pracuju. Asi bych se styděla. Je pro mě důležité mít osobní život a nemotat do něj práci na chatu.

Camgirl Monča

Velmi zajímavé jsou některé příběhy modelek z živého chatu, ke kterým se časem přidal partner. Například na Bongacams.com vysílají také páry a zájem o ně není malý. A co dělat, když partner nesouhlasí a protestuje? Zeptejte se ho na důvody, které stojí za jeho stanoviskem. Většina z nich půjde zcela určitě vysvětlit. Dobrým argumentem je také zmínka o tom, jak velkou finanční částkou můžete díky livechatu nově přispět do společného rozpočtu.

Když se nedaří

Mnoho různých stránek a článků vám bude slibovat velké peníze za minimum práce. Budou se vás snažit přesvědčit o tom, že začít je snadné. Lžou vám! Je sice snadné registrovat se a začít vysílat, ale je těžké vydržet. První týdny jsou pro každou modelku na erotickém chatu nejtěžší. Seznamujete se s novým prostředím, zbavujete se studu a zjišťujete, jak fungují soukromé show s muži. Až se může zdát, jako by se nedařilo. Ani příjmy nejsou z pochopitelných důvodů tak vysoké. Pokud máte nepřirozeně velká očekávání, zklamou vás a vy se na livechat pravděpodobně vykašlete. To je však chyba!

První týdny doopravdy nebudou vaše zisky zázračné, ale vše je pouze o vytrvalosti. Už za první měsíc si můžete vydělat víc než v běžném zaměstnání. Záleží pouze na tom, zda-li dokážete vystoupit z komfortní zóny a přečkat těžší začátek. Úspěch je spojen s pochopením motivace těch, kteří vás sledují. Čtete si jejich zprávy, inspirujte se u jiných camgirls, investujte do toho, abyste byla sexy.

Během prvního měsíce podle mě odpadne tak 8 z 10 holek. Mně to pochopitelně nevadí, ale je vidět, že čekaly něco snadného.

Camgirl Monča

Rozhodně nesmíte spadnout do začarovaného kruhu. O čem je řeč? Neúspěch ovlivňuje náladu. Při živém vysílání nechcete působit otráveně a naštvaně. Když vás takto uvidí klient, nebude mít zájem vás sledovat. A kvůli tomu opět nebudete mít žádné peníze. Vidíte ten paradox? Snažte si udržet dobrou náladu a motivaci. Nestanovujte si cíle, kterých můžete dosáhnout až za delší dobu. Chcete si vydělávat 100 tisíc korun měsíčně? Dávejte si na cestě k této částce menší cíle. Jeden měsíc to může být 30 tisíc korun, další 50 tisíc a po půl roce pravidelného vysílání zmíněných 100 tisíc. Stačí se podívat na to, kolik vydělávají nejoblíbenější camgirls. Ani ony se nestaly oblíbené ze dne na den. Také si zažily neúspěch a také bojovaly s menším zájmem diváků. Vše se jim podařilo překonat a vy to zvládnete také.

Jak najít motivaci?

Sebekázeň je cesta k penězům

Modelka chatuje na livechatu

Vydělávání velkých peněz na erotickém chatu je podmíněno pravidelným vysíláním. Livechat je práce z domova. Nemáte nad sebou šéfa, který by vám určoval pracovní dobu a říkal, kolik zákazníků musíte získat do soukromé show. Nemáte ani pevnou pracovní dobu. Vy sama rozhodujete o tom, jestli chce pracovat celý víkend a pak si dát pauzu, nebo každý den věnovat chatu plnohodnotnou pracovní dobu. Všechny tyto výhody se však mohou velmi rychle obrátit proti vám. Jak je to možné?

Bez zkušeností na volné noze je pro běžného člověka velmi těžké najít si čas na práci. Dokopat se! Přirozeně si hledáme důvody, proč povinnosti odložit. Když nás nikdo nehlídá, máme tendece vše si ulehčovat. Řešení? Nejdříve musíte najít motivaci. Důvod, proč vše musíte dělat. Raději než peníze si představujte to, co si za ně můžete pořídit. Může to být větší životní klid a pohodlí, nové auto, vysněné bydlení pro rodinu či cesta kolem světa. Záleží pouze na vás a tom, co vám dělá radost. Někoho naplňuje už jen pocit, že si dokáže vydělat vše, co pro běžný život potřebuje.  Vaše štěstí nemusí být složeno z věcí, ale zážitků.

Hlavně v létě se musím vážně přemlouvat. Vše je o zvyku a tom, co mi erotický chat přináší. A dostatek peněz je naštěstí dost návyková záležitost.

Camgirl Monča

Cestou k úspěchu je sebekázeň a rutina. Při práci z domova je klíčové vybudovat si návyky, které se stanou součástí vašeho běžného života. Pokud chcete každý den v určitou hodinu vysílat, nastavte si budík, podřiďte váš plán a jiné aktivity pouze tomuto cíli. Na startu to může být otravné, ale mnoho žen se v pravidelném režimu najde. Bude pak pro vás radostí, že se držíte plánu. Ještě větší radost vám bodou dělat rostoucí příjmy.

Časem se může dostavit únavu, nemoc či jiná událost, která vám plán naruší. Nezoufejte, někdy je důležité načerpat novou sílu. Nenadávejte si za něco, za co nemůžete. Důležité je vrátit se zpět k chatování a využít odpočinku k tomu, abyste přišla na nové nápady.

Jak dlouho se budete živit livechatem? 

Jistota klidně až do důchodu

Snad každá práce je spojena s otázkou, jak dlouho se jí lze v životě věnovat. Sportovce a modelky limituje věk. Vystoupají na vrchol a pak na jejich místo vkročí někdo mladší. Nabízí se tak zapřemýšlet nad tím, zda-li se můžete erotickým chatem živit dlouhodobě. Možná je to těžko představitelné, ale skutečně to lze!

Sledovat babičky na erotickém chatu je pro mě důkaz, že tohle můžu dělat klidně dalších dvacet let, když to bude mě a svět bavit.

Camgirl Monča

Vysoký věk není pro chatování překážkou. Na Bongacams najdete zralé ženy včetně těch, které mají kolem šedesátky. Vrásky jim v tomto případě zajišťují zájem mužů, kteří si potrpí na zkušené ženy. U každého profilu camgirl je vidět její věk. Určitě o něm nemusíte lhát. Všechny věkové kategorie si na livechatu najdou diváky. Minimální věk vystupující modelky je 18 let s tím, že tento věk provozovatel ověřuje na základě kopie dokladů. 

Skvělou zprávou je, že kariéru chatující krásky před webkamerou dokážete odstartovat bez předchozích zkušeností v libovolné době. Když se během studia na vysoké škole rozhodnete najít si přivýdělek, nic vám nebrání. Když v padesáti letech hledáte vzrušení a jistotu na důchod, opět neexistují překážky. Na chatu vás nikdo kvůli vysokému věku nezavrhne. Ostatně i diváci přicházející z celého světa mají různý věk a zkušenosti.

Livechatem se budete živit tak dlouho, jak vás to bude bavit. Nemusíte koukat na věk a říkat si, že je pozdě. U tohoto povolání z domova vám nikdy vlak neujede. Popularita erotického chatování stále roste a zájemců o různé typy žen přibývá.

publish